Şehit özel harekat polisinin kızını silah arkadaşları unutmadı: 10’uncu yaş gününü yaptıkları sürprizle kutladılar

2017’de şehit düşen özel harekat polisi Mustafa Çetin’in kızı Fatma Sena, babasının silah arkadaşlarıyla unutulmaz bir kutlama gerçekleştirdi.

Fatma Sena’nın 10. yaş günü, Konya Ilgın İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından babasının anısını yaşatma ve onun anısını onurlandırma hedefiyle düzenlenen özel bir aktiflikle kutlandı.

Fatma Sena’nın doğum günü aktifliği, babasının vatan için gösterdiği fedakarlığın bir simgesi oldu. Bu duygusal buluşma, hem Fatma Sena’nın doğum gününü kutlamak hem de şehitlerimizin anısını canlı tutmak için bir fırsat oldu.

BABASININ YOLUNU GÖZLÜYOR

Mardin Nusabin’de 2017 yılında terör örgütü PKK tarafından düzenlenen terör atakta şehit olan özel harekat polisi Mustafa Çetin’in 4 yaşındaki kızı Fatma Sena babasının yolunu gözlemeye devam ediyor.

O periyot Fatma Sena’nın baba hasretini anlatan anne Çetin “Kızım babasının yokluğuna alışmaya çalışıyor. ‘Babamı çok özledim. Uzaktaki konutumuza gidelim, babam burayı bilmiyor. Buraya hiç gelmiyor’ diyor. Babasının konutu bilmediği için gelmediğini düşünüyor. Eşimin eşyalarını bir odaya yerleştirdim.

Fatma Sena, her gün odaya girip babasının fotoğraflarını, kıyafetlerini öpüyor. Meskene gelenlere eşimin ayakkabısını giydikten sonra dolabı açıp ‘Bu babamın ayakkabısı, bunlar da kıyafetleri’ diyor” sözlerini kullanmıştı.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir