Burcu Esmersoy ile Nazım Akmandil evleniyor… İlk düğün italya’da

 Sevgilisi Nazım Akmandil ile eylül ayının birinci haftası İtalya-Portofino’da nikâh masasına oturacak olan ünlü sunucu, düğün ayrıntıları hakkında bilgi verdi.

Özgür Masur imzalı gelinlik giyeceğini söyleyen Burcu Esmersoy, “Özgür kaç tane gelinlik yaparsa giyeceğim. Şu ana kadar giydiğim gelinliklerde kusur yapmadım. Bundan sonra da yapmam herhalde. Natürel işin latifesi bu. Çok yakın arkadaşlarımızla yurtdışında düğünümüz var. Bir de İstanbul’da bir düğün yapacağız. 7-8 Eylül üzere planlıyoruz. İtalya’daki düğün 1-3 Eylül üzere olacak. Bodrum’da da bir düğün, kutlama üzere bir şey yapacağız” diye konuştu.

UÇAKTA BAŞLAYAN AŞK

Burcu Esmersoy sevgilisi Nazım Akmandil ile tanışma kıssasını şöyle anlatmıştı: “Bir sabah 8.15 uçağıyla Berlin’e uçarken, bomboş bir uçakta 2A ve 2B’ye oturduk biz. Boş uçakta yan yana! Uçak kalkmadan uyurum ben, yorucu bir tempoda çalıştığım için daima uyurum ben. Dikine uyuyabilen bir beşerim, ne kadar beğenilen bir çocuk onun yanında uyumayayım artık horlarım ben diye, diğer yere oturdum. Uçak indi, uçaktan indik, pasaport kuyruğuyla karşılaştım, 1 saat 45 dakika! O kuyrukta 2 tane Türk, konuşmaya başladık. Öyküyü kimse bilmiyor, birinci sefer anlatıyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir