Astrologlar en egoist 5 burcu açıkladı! Bu liste herkesi çok şaşırttı

Astroloji hayatınızdaki insanların karakterleriyle ilgili küçük ipuçları verir. Astrologlara nazaran kimi burçlar var ki onlar bağlantılarından yalnızca kendini düşünerek hareket ediyor. Egoları yüksek olan bu burçlarla baş edebilmek sandığınız kadar kolay olmuyor.

KOÇ BURCU

Bu burcun insanları, rekabetçi ve hırslı yapıları ile tanınırlar. Denetimin kendilerinde olması için güçlü bir muhtaçlık duyabilirler ve bağlarda taviz vermekte zorlanabilirler.

Egoları şiştiğinde, çok derecede savlı ve talepkar hale gelebilirler, kendi gereksinimlerine eşlerininkinden daha fazla öncelik verirler.

BOĞA BURCU

İnatçılıkları ve sahiplenicilikleri ile tanınırlar. Egoları zedelendiğinde, bağlantılarda çok sahiplenici ve kıskanç hale gelebilir ve farklı fikirleri kabul etmekte yahut uzlaşmakta zahmet çekebilirler. Ayrıyeten bir yetki duygusu sergileyebilirler ve kusurlarını yahut kusurlarını kabul etmekte zorlanabilirler.

İKİZLER BURCU

İkizler’in egosu tehdit edildiğinde, bağlarda çok savunmacı ve tartışmacı hale gelebilirler. Hareketlerinin sorumluluğunu almaktan kaçınma eğilimi gösterebilirler ve eşlerini suçlamak üzere ego güdümlü davranışlarda bulunabilirler.

AKREP BURCU

Kendinden emin ve argümanlı yapıları ile bilinirler. Bununla birlikte, egoları denetim altında tutulmadığında, münasebetlerinde çok benmerkezci ve otoriter hale gelebilirler.

Eşlerinden daima onay ve ilgi bekleyebilirler ve görmezden gelindiklerini yahut takdir edilmediklerini hissederlerse egoları kolay kolay incinebilir.

ASLAN BURCU

Yoğun bir kişiliğe sahiptirler ve çok tutkuludurlar lakin egoları kelam konusu olduğunda bağlantılarda çok kuşkucu ve ketum davranabilirler.

Kin tutma eğilimleri olabilir ve ihanete uğramış hissederlerse intikam almaya çalışabilirler, bu da manipülasyon yahut denetim etme davranışı üzere ego güdümlü davranışlara yol açar.

BU BURÇLAR BAĞLARDA ÇOK ANLAYIŞLI

Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık, bağlarda hayli anlayışlıdır. Partnerlerini duygusal olarak incitmezler ve çoklukla partnerlerine söyledikleri konusunda çok dikkatlidirler, onları incitmemeye dikkat ederler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir